MPB125-4350G
BelBel
MPB125-4350G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPB125-4350G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 125W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 969 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 969 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPB125-4350G
Tau Wae MPB125-4350G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 125W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 969 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 -12V Putanga - Whakaputa 3 12V
Putanga - Mahi 2 5V Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
Raupapa MPB125 Mana (Watts) 125W
Ētahi Ingoa 179-2278
MPB125-4350-G
MPB1254350G
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 4 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Universal Input He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 4 Output 3.3V 5V 12V -12V 10A, 15A, 5A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 10A, 15A, 5A, 500mA