MPB125-4250
BelBel
MPB125-4250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPB125-4250
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CNVRTR 2.5V 5V +/-12V 125W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPB125-4250
Tau Wae MPB125-4250 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CNVRTR 2.5V 5V +/-12V 125W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5658 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 -12V Putanga - Whakaputa 3 12V
Putanga - Mahi 2 5V Putanga - Whakaputa 1 2.5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
Raupapa MPB125 Mana (Watts) 125W
Ētahi Ingoa 179-2258 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 4 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 4 Output 2.5V 5V 12V -12V 12A, 15A, 5A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 12A, 15A, 5A, 500mA Whakaaetanga CE