MPB125-2048G
BelBel
MPB125-2048G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPB125-2048G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 12V 125W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPB125-2048G
Tau Wae MPB125-2048G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 12V 125W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1156 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
Raupapa MPB125 Mana (Watts) 125W
Ētahi Ingoa 179-2276
MPB125-2048-G
MPB1252048G
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Universal Input He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 2 Output 48V 12V 2.6A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.6A, 500mA