MBC60-1012G-2
BelBel
MBC60-1012G-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBC60-1012G-2
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 60W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBC60-1012G-2
Tau Wae MBC60-1012G-2 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2951 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 4.242kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Raupapa MBC60 Mana (Watts) 60W
Ētahi Ingoa 179-2808
MBC60-1012G-2-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 5.4A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 5.4A
Whakaaetanga CE, CSA Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBC60-1005G
MBC60-1005G
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5.1V 60W
I roto i te taonga: 2710 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 60W