MBC550-1T30
BelBel
MBC550-1T30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBC550-1T30
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 30V 150/550W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 422 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 422 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBC550-1T30
Tau Wae MBC550-1T30 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 30V 150/550W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 422 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 30V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Raupapa MBC550 Mana (Watts) 150W (550W Forced Air)
Ētahi Ingoa 179-2862 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 5A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A Whakaaetanga CE