MBC550-1T12
BelBel
MBC550-1T12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBC550-1T12
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 150/550W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 405 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 405 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBC550-1T12
Tau Wae MBC550-1T12 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 150/550W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 405 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Raupapa MBC550 Mana (Watts) 150W (550W Forced Air)
Ētahi Ingoa 179-2859 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 9.17A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 9.17A Whakaaetanga CE