MBC60-1015G-2
BelBel
MBC60-1015G-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBC60-1015G-2
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 60W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBC60-1015G-2
Tau Wae MBC60-1015G-2 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2703 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 4.242kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Raupapa MBC60 Mana (Watts) 60W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 4.33A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.33A