MAP110-4200C
BelBel
MAP110-4200C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAP110-4200C
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CNVRTR 12V 24V -12V 5V 60W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAP110-4200C
Tau Wae MAP110-4200C Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CNVRTR 12V 24V -12V 5V 60W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5071 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 5V Putanga - Whakaputa 3 -12V
Putanga - Mahi 2 24V Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 4.242kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.20" L x 4.50" W x 2.40" H (183.0mm x 115.0mm x 61.0mm)
Raupapa MAP110 Mana (Watts) 60W (110W Forced Air)
Ētahi Ingoa 179-2506
MAP110-4200C-ND
MAP1104200C
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 4 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 4 Output 12V 24V -12V 5V 5A, 4A, 1A, 2A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A, 4A, 1A, 2A Whakaaetanga CB, cCSAus, CE