MAP110-4004
BelBel
MAP110-4004 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAP110-4004
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CNVRTR 5V 24V -15V 15V 80W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAP110-4004
Tau Wae MAP110-4004 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CNVRTR 5V 24V -15V 15V 80W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4191 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 15V Putanga - Whakaputa 3 -15V
Putanga - Mahi 2 24V Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 4.242kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 7.00" L x 4.30" W x 1.97" H (177.8mm x 109.2mm x 50.0mm)
Raupapa MAP110 Mana (Watts) 80W (110W Forced Air)
Ētahi Ingoa 179-2504
MAP110-4004-ND
MAP1104004
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 4 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 4 Output 5V 24V -15V 15V 12A, 3A, 1A, 1A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 12A, 3A, 1A, 1A Whakaaetanga CB, cCSAus, CE