MAP110-4002CT
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAP110-4002CT
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 80W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAP110-4002CT
Tau Wae MAP110-4002CT Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 80W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5177 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 12V Putanga - Whakaputa 3 -12V
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 4.242kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.20" L x 4.50" W x 2.40" H (183.0mm x 115.0mm x 61.0mm)
Raupapa MAP110 Mana (Watts) 60W (110W Forced Air)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 4
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana Yes Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 4 Output 5V 12V -12V 12V 12A, 5A, 1A, 1A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 12A, 5A, 1A, 1A
Whakaaetanga CB, cCSAus, CE Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAP110-4000
MAP110-4000
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 5V +/-12V -5V 80W
I roto i te taonga: 4596 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 80W