MAP130-1012G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAP130-1012G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 130W
Ngā Rauemi: MAP130-1012G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 399 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 399 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAP130-1012G
Tau Wae MAP130-1012G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 130W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 399 pcs Pepa Raraunga MAP130-1012G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 2.6kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 132 VAC, 175 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.50" L x 4.50" W x 2.00" H (215.9mm x 114.3mm x 50.8mm)
Raupapa MAP130 Mana (Watts) 130W
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana Yes Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12A 90 ~ 132 VAC, 175 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 12A