LDW25-24S
BelBel
LDW25-24S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDW25-24S
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 25W
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDW25-24S
Tau Wae LDW25-24S Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1115 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 500 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 2.42" L x 2.83" W x 3.54" H (61.5mm x 72.0mm x 90.0mm)
Raupapa - Mana (Watts) 25W
Ētahi Ingoa 179-2971
LDW25-24
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1A 90 ~ 500 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Whakaaetanga CE, cULus