LDW120-12
BelBel
LDW120-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDW120-12
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 120W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 644 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 644 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDW120-12
Tau Wae LDW120-12 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 120W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 644 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Whakauru 187 ~ 550 VAC (1 ~ 2PH), 250 ~ 725 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.33" L x 1.57" W x 4.53" H (110.0mm x 40.0mm x 115.0mm)
Raupapa LDW120 Mana (Watts) 120W
Ētahi Ingoa 179-2906 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, IP20 He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 8A 187 ~ 550 VAC (1 ~ 2PH), 250 ~ 725 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 8A
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LDW120-24
LDW120-24
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 120W