LDW120-24
BelBel
LDW120-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDW120-24
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 120W
Ngā Rauemi: LDW120-24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 789 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 789 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDW120-24
Tau Wae LDW120-24 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 120W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 789 pcs Pepa Raraunga LDW120-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Whakauru 187 ~ 550 VAC (1 ~ 2PH), 250 ~ 725 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.33" L x 1.57" W x 4.53" H (110.0mm x 40.0mm x 115.0mm)
Raupapa LDW120 Mana (Watts) 120W
Ētahi Ingoa 179-2907 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, IP20 He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 5A 187 ~ 550 VAC (1 ~ 2PH), 250 ~ 725 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 5A