LDD240-11024
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDD240-11024
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 24V 240W
Ngā Rauemi: LDD240-11024.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 541 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 541 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDD240-11024
Tau Wae LDD240-11024 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 24V 240W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 541 pcs Pepa Raraunga LDD240-11024.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Input (Min) 90V Ngaohihi - Whakauru (Max) 148V
Momo Isolated Rahi / Rahi 4.33" L x 2.13" W x 4.53" H (110.0mm x 54.0mm x 115.0mm)
Raupapa * Mana (Watts) 240W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 179-2932
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae DIN Rail Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 88.5% Nama - Whakaputa (Max) 10A