LDD120-1224
BelBel
LDD120-1224 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDD120-1224
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 24V 120W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 653 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 653 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDD120-1224
Tau Wae LDD120-1224 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 24V 120W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 653 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Input (Min) 10.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.33" L x 2.13" W x 4.53" H (110.0mm x 54.0mm x 115.0mm)
Raupapa LDD120 Mana (Watts) 120W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 179-2927
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae DIN Rail Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 82% Nama - Whakaputa (Max) 5A