LDD120-4812
BelBel
LDD120-4812 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LDD120-4812
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 12V 120W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 779 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 779 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDD120-4812
Tau Wae LDD120-4812 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 12V 120W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 779 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.33" L x 2.13" W x 4.53" H (110.0mm x 54.0mm x 115.0mm)
Raupapa LDD120 Mana (Watts) 120W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 179-2930
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae DIN Rail Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 89% Nama - Whakaputa (Max) 8A