HAS050YH-AN
BelBel
HAS050YH-AN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HAS050YH-AN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 50W
Ngā Rauemi: HAS050YH-AN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HAS050YH-AN
Tau Wae HAS050YH-AN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4359 pcs Pepa Raraunga HAS050YH-AN.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa HAS Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Ētahi Ingoa 179-2140 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.2A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 4.2A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HAS030ZG-A
HAS030ZG-A
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 30W
I roto i te taonga: 4027 pcs
Tikiake: HAS030ZG-A.pdf
RFQ
HAS030ZG-A8
HAS030ZG-A8
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 4404 pcs
Tikiake: HAS030ZG-A8.pdf
RFQ
HASS 50-S
HASS 50-S
Kaihanga: LEM USA, Inc.
Whakaahuatanga: SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC
Tikiake: HASS 50-S.pdf
HAS050YG-AN
HAS050YG-AN
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 50W
Tikiake: HAS050YG-AN.pdf
HASS 400-S
HASS 400-S
Kaihanga: LEM USA, Inc.
Whakaahuatanga: SENSOR CURRENT HALL 400A AC/DC
Tikiake: HASS 400-S.pdf
HAS050YG-ANG
HAS050YG-ANG
Tikiake: HAS050YG-ANG.pdf
HAS030ZH-AN
HAS030ZH-AN
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 30W
Tikiake: HAS030ZH-AN.pdf
HAS050YH-ANG
HAS050YH-ANG
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 50W
Tikiake: HAS050YH-ANG.pdf
HASS 200-S
HASS 200-S
Whakaahuatanga: SENSOR CURRENT HALL 200A AC/DC
Tikiake: HASS 200-S.pdf
HASS 100-S
HASS 100-S
Whakaahuatanga: SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC
Tikiake: HASS 100-S.pdf
HASS 300-S
HASS 300-S
Whakaahuatanga: SENSOR CURRENT HALL 300A AC/DC
Tikiake: HASS 300-S.pdf
HAS030ZG-AN9
HAS030ZG-AN9
Tikiake: HAS030ZG-AN9.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel