HAS050YG-AN
BelBel
HAS050YG-AN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HAS050YG-AN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 50W
Ngā Rauemi: HAS050YG-AN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HAS050YG-AN
Tau Wae HAS050YG-AN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5655 pcs Pepa Raraunga HAS050YG-AN.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa HAS Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Ētahi Ingoa 179-2139 Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HAS050YH-ANG
HAS050YH-ANG
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 50W
I roto i te taonga: 5300 pcs
Tikiake: HAS050YH-ANG.pdf
RFQ
HAS030ZG-A
HAS030ZG-A
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 30W
I roto i te taonga: 4027 pcs
Tikiake: HAS030ZG-A.pdf
RFQ
HAS050YG-ANG
HAS050YG-ANG
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 50W
Tikiake: HAS050YG-ANG.pdf
HASS 100-S
HASS 100-S
Kaihanga: LEM USA, Inc.
Whakaahuatanga: SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC
Tikiake: HASS 100-S.pdf
HAS030ZH-AN
HAS030ZH-AN
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 30W
Tikiake: HAS030ZH-AN.pdf
HASS 300-S
HASS 300-S
Kaihanga: LEM USA, Inc.
Whakaahuatanga: SENSOR CURRENT HALL 300A AC/DC
Tikiake: HASS 300-S.pdf
HASS 200-S
HASS 200-S
Whakaahuatanga: SENSOR CURRENT HALL 200A AC/DC