HAS030ZG-A8
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HAS030ZG-A8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 30W
Ngā Rauemi: HAS030ZG-A8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HAS030ZG-A8
Tau Wae HAS030ZG-A8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4404 pcs Pepa Raraunga HAS030ZG-A8.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa HAS Mana (Watts) 30W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 6A Nga tono ITE (Commercial)