DFC10U24D15
BelBel
DFC10U24D15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DFC10U24D15
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Ngā Rauemi: DFC10U24D15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DFC10U24D15
Tau Wae DFC10U24D15 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1325 pcs Pepa Raraunga DFC10U24D15.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 700V
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.02" L x 1.02" W x 0.42" H (51.3mm x 25.9mm x 10.7mm)
Raupapa DFC10 Mana (Watts) 10W
Packaging Bulk Paa / Case 5-DIP Module
Ētahi Ingoa 179-1023 Tae Mahi -50°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 78% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 320mA, 320mA 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 320mA, 320mA Nga tono ITE (Commercial)