DFC10E48S12
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DFC10E48S12
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 10W
Ngā Rauemi: DFC10E48S12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DFC10E48S12
Tau Wae DFC10E48S12 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4340 pcs Pepa Raraunga DFC10E48S12.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.544kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.02" L x 1.02" W x 0.42" H (51.3mm x 25.9mm x 10.7mm)
Raupapa DFC10 Mana (Watts) 10W
Packaging Bulk Paa / Case 5-DIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 179-1019 Tae Mahi -50°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 900mA 36V - 72V Input Nama - Whakaputa (Max) 900mA