DFC10E24S5
BelBel
DFC10E24S5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DFC10E24S5
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 10W
Ngā Rauemi: DFC10E24S5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 923 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 923 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DFC10E24S5
Tau Wae DFC10E24S5 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 923 pcs Pepa Raraunga DFC10E24S5.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 700V
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.02" L x 1.02" W x 0.42" H (51.3mm x 25.9mm x 10.7mm)
Raupapa DFC10 Mana (Watts) 10W
Packaging Bulk Paa / Case 5-DIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 179-1012 Tae Mahi -50°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 2A