BLP55-1005G
BelBel
BLP55-1005G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLP55-1005G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 55W
Ngā Rauemi: BLP55-1005G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLP55-1005G
Tau Wae BLP55-1005G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 55W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5639 pcs Pepa Raraunga BLP55-1005G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 4.242kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.23" H (127.0mm x 76.2mm x 31.2mm)
Raupapa BLP55 Mana (Watts) 55W
Ētahi Ingoa 179-2266
BLP551005G
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 70% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 8A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 8A Whakaaetanga CB, CE