BLP40-1005G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLP40-1005G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 40W
Ngā Rauemi: BLP40-1005G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLP40-1005G
Tau Wae BLP40-1005G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4801 pcs Pepa Raraunga BLP40-1005G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 4.242kV Momotuhi - Whakauru 100 ~ 250 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 3.00" L x 5.00" W x 1.23" H (76.2mm x 127.0mm x 31.2mm)
Raupapa BLP40 Mana (Watts) 40W
Ētahi Ingoa 179-2271 Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 70% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 5A 100 ~ 250 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A Whakaaetanga CB, CE