BLP30-1005G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLP30-1005G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 30W
Ngā Rauemi: BLP30-1005G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLP30-1005G
Tau Wae BLP30-1005G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5219 pcs Pepa Raraunga BLP30-1005G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 4.242kV Momotuhi - Whakauru 100 ~ 250 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 2.07" L x 4.00" W x 1.07" H (52.6mm x 101.6mm x 27.2mm)
Raupapa BLP30 Mana (Watts) 30W
Ētahi Ingoa 179-2289 Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 5A 100 ~ 250 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A Whakaaetanga CB, CE