BLP55-3300G
BelBel
BLP55-3300G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLP55-3300G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 55W
Ngā Rauemi: BLP55-3300G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLP55-3300G
Tau Wae BLP55-3300G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 55W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5095 pcs Pepa Raraunga BLP55-3300G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 12V
Putanga - Mahi 2 5V Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 4.242kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.23" H (127.0mm x 76.2mm x 31.2mm)
Raupapa BLP55 Mana (Watts) 55W
Ētahi Ingoa 179-2268 Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 3 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 70% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 3 Output 3.3V 5V 12V 7A, 4A, 1A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 7A, 4A, 1A Whakaaetanga CB, CE