BACC45FS18-31S9
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS18-31S9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.BACC45FS18-31S9.pdf2.BACC45FS18-31S9.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS18-31S9
Tau Wae BACC45FS18-31S9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1180 pcs Pepa Raraunga 1.BACC45FS18-31S9.pdf2.BACC45FS18-31S9.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-31 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FS18-31S9
Whakatakotoranga 9 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 31 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa Environment Sealed
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau 0.902" (22.91mm)
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FS18-8P
BACC45FS18-8P
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1447 pcs
Tikiake: BACC45FS18-8P.pdf
RFQ
BACC45FS18-8P6
BACC45FS18-8P6
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 1510 pcs
Tikiake: BACC45FS18-8P6.pdf
RFQ
BACC45FS18-31S9H
BACC45FS18-31S9H
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE