BACC45FS18-31S7H
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS18-31S7H
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.BACC45FS18-31S7H.pdf2.BACC45FS18-31S7H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS18-31S7H
Tau Wae BACC45FS18-31S7H Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2135 pcs Pepa Raraunga 1.BACC45FS18-31S7H.pdf2.BACC45FS18-31S7H.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 18-31
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CBACC45FS18-31S7H Whakatakotoranga 7
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 31 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Epoxy, Glass Filled Tiaki Ingoa Environment Sealed
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Ko te Hononga Nuturu 1.375" (34.93mm) Momo Hoapā Crimp