BACC45FS18-31S8H
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS18-31S8H
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.BACC45FS18-31S8H.pdf2.BACC45FS18-31S8H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS18-31S8H
Tau Wae BACC45FS18-31S8H Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2024 pcs Pepa Raraunga 1.BACC45FS18-31S8H.pdf2.BACC45FS18-31S8H.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 18-31
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CBACC45FS18-31S8H Whakatakotoranga 8
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 31 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Epoxy, Glass Filled Tiaki Ingoa Environment Sealed
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Ko te Hononga Nuturu 1.375" (34.93mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Power Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FS18-31S
BACC45FS18-31S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP