BACC45FN18C31S8
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN18C31S8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN18C31S8
Tau Wae BACC45FN18C31S8 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1023 pcs Pepa Raraunga
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN18C31S8
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 31
Momo Tae Panel Mount, Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga BACC45FN18C31S8 Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-31
Ngā āhuatanga Cable Clamp Whakaahua nui 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP Whakatauranga onamata -
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea 8
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN20-16P10
BACC45FN20-16P10
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1639 pcs
Tikiake: BACC45FN20-16P10.pdf
RFQ
BACC45FN20-16P
BACC45FN20-16P
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 1695 pcs
Tikiake: BACC45FN20-16P.pdf
RFQ
BACC45FN18C31S
BACC45FN18C31S
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP