BACC45FN18C31S6
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN18C31S6
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN18C31S6
Tau Wae BACC45FN18C31S6 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1346 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Anodized
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN18C31S6
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 31
Momo Tae Panel Mount, Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga BACC45FN18C31S6 Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-31
Ngā āhuatanga Cable Clamp Whakaahua nui 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP Whakatauranga onamata -