BACC45FN18C31S7
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN18C31S7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN18C31S7
Tau Wae BACC45FN18C31S7 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1133 pcs Pepa Raraunga
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN18C31S7
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 31
Momo Tae Panel Mount, Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga BACC45FN18C31S7 Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-31
Ngā āhuatanga Cable Clamp Whakaahua nui 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP Whakatauranga onamata -