5IMX4-12-9
BelBel
5IMX4-12-9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5IMX4-12-9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 4W
Ngā Rauemi: 5IMX4-12-9.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5IMX4-12-9
Tau Wae 5IMX4-12-9 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 4W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5627 pcs Pepa Raraunga 5IMX4-12-9.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 4.7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.8V
Momo Isolated Module, Conformal Coated Rahi / Rahi 1.30" L x 0.79" W x 0.33" H (33.0mm x 20.1mm x 8.4mm)
Raupapa Melcher IMX4 Mana (Watts) 4W
Packaging Bulk Paa / Case 24-DIP Module, 13 Leads
Tae Mahi -40°C ~ 71°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 12V 340mA 4.7V - 16.8V Input
Nama - Whakaputa (Max) 340mA Nga tono ITE (Commercial)