5IMP1-12-7
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5IMP1-12-7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 1W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5IMP1-12-7
Tau Wae 5IMP1-12-7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5594 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.25" L x 0.80" W x 0.47" H (31.8mm x 20.3mm x 11.9mm)
Raupapa IMP Mana (Watts) 1W
Packaging Bulk Paa / Case 24-DIP Module, 15 Leads
Tae Mahi -25°C ~ 71°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OCP, SCP
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 84mA Nga tono ITE (Commercial)