5IMP6-12-7
Hua Hua
Tau Wae: 5IMP6-12-7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 6W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5IMP6-12-7
Tau Wae 5IMP6-12-7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4845 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.48" H (50.8mm x 50.8mm x 12.2mm)
Raupapa IMP Mana (Watts) 6W
Packaging Bulk Paa / Case 5-DIP Module
Tae Mahi -25°C ~ 71°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OCP, SCP
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Nga tono ITE (Commercial)