24RCM150-12
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 24RCM150-12
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 12V 150W
Ngā Rauemi: 24RCM150-12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 541 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 541 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24RCM150-12
Tau Wae 24RCM150-12 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 12V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 541 pcs Pepa Raraunga 24RCM150-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Input (Min) 16.8V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 45V Momo Enclosed, Conformal Coated
Rahi / Rahi 6.48" L x 3.78" W x 1.42" H (164.6mm x 96.0mm x 36.1mm) Raupapa Melcher RCM
Mana (Watts) 150W Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 88%
Nama - Whakaputa (Max) 12.5A Whakaaetanga CE