TEP 75-7212WI
TRACO PowerTRACO Power
TEP 75-7212WI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TEP 75-7212WI
Kaihanga / Waitohu: TRACO Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 12V 76W
Ngā Rauemi: TEP 75-7212WI.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 806 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 806 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TEP 75-7212WI
Tau Wae TEP 75-7212WI Kaihanga TRACO Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 12V 76W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 806 pcs Pepa Raraunga TEP 75-7212WI.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 2.25kV Momotuhi - Input (Min) 43V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 160V Momo Open Frame
Rahi / Rahi 2.40" L x 1.90" W x 0.50" H (61.0mm x 48.3mm x 12.7mm) Raupapa TEP 75WI
Mana (Watts) 76W Ētahi Ingoa 1951-1271
Tae Mahi -40°C ~ 75°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 91% Nama - Whakaputa (Max) 6.3A
Whakaaetanga cURus Nga tono ITE (Commercial), Railway
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TEP 75-7213WI-CM
TEP 75-7213WI-CM
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 15V 75W
I roto i te taonga: 439 pcs
Tikiake: TEP 75-7213WI-CM.pdf
RFQ
TEP 75-7212WI-CMF
TEP 75-7212WI-CMF
Kaihanga: TRACO Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 12V 76W