24RCM150-24
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 24RCM150-24
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 24V 150W
Ngā Rauemi: 24RCM150-24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 496 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 496 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24RCM150-24
Tau Wae 24RCM150-24 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 24V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 496 pcs Pepa Raraunga 24RCM150-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Input (Min) 16.8V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 45V Momo Enclosed, Conformal Coated
Rahi / Rahi 6.48" L x 3.78" W x 1.42" H (164.6mm x 96.0mm x 36.1mm) Raupapa Melcher RCM
Mana (Watts) 150W Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 89%
Nama - Whakaputa (Max) 6.25A Whakaaetanga CE