0ZRR0375FF2A
Hua Hua
Tau Wae: 0ZRR0375FF2A
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 3.75
Ngā Rauemi: 0ZRR0375FF2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZRR0375FF2A
Tau Wae 0ZRR0375FF2A Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 5760 pcs Pepa Raraunga 0ZRR0375FF2A.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 24s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 1.122" Dia x 0.122" T (28.50mm x 3.10mm) Raupapa 0ZRR
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 80 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 30 mOhms
Ratonga - Packaging -
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.402" (10.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.319" (33.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 3.75A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 7.5A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 3.75A Whakaaetanga cURus, TUV, UL