0ZRR0185FF1A
Hua Hua
Tau Wae: 0ZRR0185FF1A
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 1.85
Ngā Rauemi: 0ZRR0185FF1A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZRR0185FF1A
Tau Wae 0ZRR0185FF1A Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 411313 pcs Pepa Raraunga 0ZRR0185FF1A.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 12.6s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.701" Dia x 0.122" T (17.80mm x 3.10mm) Raupapa 0ZRR
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 190 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 80 mOhms
Ratonga - Packaging -
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 507-2430
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.902" (22.90mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 3.7A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.85A Whakaaetanga cURus, TUV, UL