0ZRR0185FF2B
Hua Hua
Tau Wae: 0ZRR0185FF2B
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 1.85
Ngā Rauemi: 0ZRR0185FF2B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZRR0185FF2B
Tau Wae 0ZRR0185FF2B Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 5821 pcs Pepa Raraunga 0ZRR0185FF2B.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 12.6s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.701" Dia x 0.122" T (17.80mm x 3.10mm) Raupapa 0ZRR
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 190 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 80 mOhms
Ratonga - Packaging -
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.902" (22.90mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 3.7A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.85A Whakaaetanga cURus, TUV, UL