0ZRP0185FF1A
Hua Hua
Tau Wae: 0ZRP0185FF1A
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 1.85
Ngā Rauemi: 0ZRP0185FF1A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZRP0185FF1A
Tau Wae 0ZRP0185FF1A Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 296119 pcs Pepa Raraunga 0ZRP0185FF1A.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 12.6s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.142" W (13.00mm x 3.60mm) Raupapa 0ZRP
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 250 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 60 mOhms
Ratonga - Packaging -
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 507-2410
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.740" (18.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 3.7A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.85A Whakaaetanga cURus, UL