0ZRP0300FF2A
Hua Hua
Tau Wae: 0ZRP0300FF2A
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 3A,
Ngā Rauemi: 0ZRP0300FF2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZRP0300FF2A
Tau Wae 0ZRP0300FF2A Kaihanga Bel
Whakaahuatanga RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 3A, Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4716 pcs Pepa Raraunga 0ZRP0300FF2A.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 19.8s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.650" L x 0.118" W (16.50mm x 3.00mm) Raupapa 0ZRP
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 80 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 30 mOhms
Ratonga - Packaging -
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.835" (21.20mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 3A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 6A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 3A Whakaaetanga cURus, UL