0ZRP0135FF2B
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ZRP0135FF2B
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua RADIAL PTC RESETTABLE FUSE, 1.35
Ngā Rauemi: 0ZRP0135FF2B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZRP0135FF2B
Tau Wae 0ZRP0135FF2B Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 5927 pcs Pepa Raraunga 0ZRP0135FF2B.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 4.5s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.402" L x 0.150" W (10.20mm x 3.81mm) Raupapa 0ZRP
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 370 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 110 mOhms
Ratonga - Packaging -
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 2.7A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.35A Whakaaetanga cURus, UL