0RLC-25T150G
Hua Hua
Tau Wae: 0RLC-25T150G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 30W
Ngā Rauemi: 0RLC-25T150G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0RLC-25T150G
Tau Wae 0RLC-25T150G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4952 pcs Pepa Raraunga 0RLC-25T150G.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.1mm)
Raupapa 0RLC-25T Mana (Watts) 30W
Packaging Bulk Paa / Case 6-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High