0RLC-10T240G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0RLC-10T240G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 12W
Ngā Rauemi: 0RLC-10T240G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0RLC-10T240G
Tau Wae 0RLC-10T240G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4275 pcs Pepa Raraunga 0RLC-10T240G.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.91" L x 0.98" W x 0.48" H (48.5mm x 24.9mm x 12.1mm)
Raupapa 0RLC-10T Mana (Watts) 12W
Packaging Tray Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 0RLC-10T240 Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP, SCP He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 500mA 36V - 72V Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA