0RLC-25T050G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0RLC-25T050G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 25W
Ngā Rauemi: 0RLC-25T050G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0RLC-25T050G
Tau Wae 0RLC-25T050G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5107 pcs Pepa Raraunga 0RLC-25T050G.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.2mm)
Raupapa 0RLC-25T Mana (Watts) 25W
Packaging Tray Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 0RLC-25T050 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 5A 36V - 72V Input Nama - Whakaputa (Max) 5A