0RCY-60T033G
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0RCY-60T033G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Ngā Rauemi: 0RCY-60T033G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0RCY-60T033G
Tau Wae 0RCY-60T033G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3164 pcs Pepa Raraunga 0RCY-60T033G.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.30" L x 0.90" W x 0.41" H (58.4mm x 22.9mm x 10.4mm)
Raupapa 0RCY-60T Mana (Watts) 50W
Packaging Tray Paa / Case 8-DIP Module, 1/8 Brick
Ētahi Ingoa 0RCY-60T033 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 15A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High