0RCR-18S08LG
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0RCR-18S08LG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 140W
Ngā Rauemi: 0RCR-18S08LG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0RCR-18S08LG
Tau Wae 0RCR-18S08LG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 140W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4531 pcs Pepa Raraunga 0RCR-18S08LG.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 60V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.30" L x 0.90" W x 0.41" H (58.4mm x 22.9mm x 10.4mm)
Raupapa 0RCR Cimarron Mana (Watts) 140W
Packaging Tray Paa / Case 5-DIP Module, 1/8 Brick
Ētahi Ingoa 0RCR-18S08L Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO He pai 95%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18A 36V - 60V Input Nama - Whakaputa (Max) 18A